Aktualności

Systemy Dynamic Comfort w fotelach kinowych

07-07-2017

Aby zapewnić widzom w kinie najwyższy komfort, opracowaliśmy portfolio innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających tzw. dynamiczne siedzenie. Rozwiązania te są stworzone w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie ergonomii i są chronione międzynarodowymi patentami.

 

Widz, aby mógł się w pełni zrelaksować, powinien mieć zapewnione należyte podparcie ciała i swobodę ruchów. W tym celu niezbędne są optymalne oparcie, siedzisko oraz podnóżek. Systemy Dynamic Comfort to najwyższy poziom wygody oraz niezakłócona przyjemność z oglądania filmu. Natomiast Dynamic Sound System pozwala doświadczyć efektów specjalnych w nieznany dotąd sposób.

 

 

 

Najprostszy sposób na osiągnięcie najwyższego komfortu

 

SwingMode to system dynamicznego oparcia, który podnosi komfort foteli kinowych. Elastyczne oparcie, które pozwala przyjąć mniej lub bardziej odchyloną pozycję, w każdym momencie zapewnia wsparcie i swobodę ruchów.  

 

Mechanizm nie ma blokady, dzięki czemu pozwala widzowi na przyjęcie pozycji, która w danym momencie najbardziej mu odpowiada. System, w połączeniu z ergonomicznie wyprofilowanym oparciem,

zapewnia w kinie poczucie pełnego relaksu.

 

System SwingMode jest oparty o opatentowany mechanizm, jaki przez lata z powodzeniem był stosowany w krzesłach biurowych Grupy Nowy Styl. Jest bardzo wytrzymały i powinien bez problemów służyć przez ok. 20 lat. Może być zainstalowany we wszystkich fotelach Forum Seating ze stałym siedziskiem.

 

Pozwól widzom zrelaksować się w dogodnej dla nich pozycji!

 

 

 

Wygodniejsza pozycja siedząca, lepszy relaks

 

Glide-Tec to system dynamicznego siedzenia oparty na opatentowanym na świecie mechanizmie. Dzięki niemu siedzisko i oparcie ruszają się w sposób synchroniczny, co zapewnia użytkownikom należyty komfort i podparcie podczas naturalnych ruchów ciała.

 

Kiedy widz chce głębiej oprzeć się w fotelu, siedzisko przesuwa się poziomo do przodu, a oparcie opada do tyłu, cały czas podpierając plecy i zapewniając optymalny komfort. System nie ma blokady, pozwala na przyjęcie najwygodniejszej w danym momencie pozycji i łatwą jej zmianę. 

 

Glide-Tec był pierwotnie zaprojektowany i opatentowany w Niemczech. Stosowano go w krzesłach biurowych oraz w pociągach, w wagonach klasy biznes. Forum Seating zaimplementowało to sprawdzone rozwiązanie do foteli kinowych, aby podnieść poziom komfortu nie tylko w pracy i w podróży, ale także w czasie wolnym. Dzięki mechanizmowy Glide-Tec widz może w pełni zrelaksować się w kinie.

 

 

 

Innowacyjny napęd ruchu dla znakomitego komfortu

 

System eMotion to w pełni dynamiczny system ruchu zaprojektowany, aby zapewnić widzom najwyższy wymiar komfortu. Siedzisko, oparcie oraz podnóżek synchronicznie dostosowują się do użytkownika i są sterowane przez intuicyjny cyfrowy panel.  

 

System pozwala widzom całkowicie zatopić się w świecie filmu i zapomnieć o ograniczeniach ludzkiego ciała. eMotion to najbardziej innowacyjny system dynamicznego siedzenia wdrożony do kinowych foteli Forum Seating. Wysokiej jakości materiały wykorzystane w jego konstrukcji sprawiają, że fotele są wyjątkowo wytrzymałe. Co ważne eMotion ma w pełni zintegrowany system powrotu fotela do pozycji wyjściowej, który zapewnia bezpieczną ewakuację w sytuacji awaryjnej. W dodatku konstrukcja uniemożliwia przytrzaśnięcie palców użytkownika. System jest bezpieczny, innowacyjny i niezwykle wytrzymały, ponieważ każdy widz powinien być traktowany wyjątkowo.

 

 

 

Nowy wymiar emocji w kinie

 

System dźwiękowy ProSonic został zaprojektowany do foteli Forum Seating, aby widzowie mogli doświadczyć w kinie niezapomnianych emocji. Podnosi atrakcyjność kina, generując ruchy krzeseł i sprawiając, że każdego filmu można doświadczyć nie tylko emocjonalnie, ale także fizycznie.

 

ProSonic to specjalny głośnik niskotonowy, który przekazuje basy o częstotliwości poniżej 30 Hz. Dzięki niemu sceny z efektami specjalnymi oraz budująca napięcie ścieżka dźwiękowa wywierają jeszcze większe wrażenie. ProSonic może być skonfigurowany według indywidualnych potrzeb i zintegrowany z istniejącym w kinie systemem nagłośnienia. Zapewnij widzom możliwość przeżycia niezwykłych wrażeń! 

 

 

powrót