Aktualności

Światowy Design w Niecieczy

09-12-2015
Kiedy Termalica Bruk-Bet Nieciecza awansowała do Ekstraklasy, musiała spełnić konkretne wymogi, żeby móc rozgrywać mecze na swoim stadionie. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy jej w tym pomóc. Cieszymy się, że klub postawił na jakość i nowoczesny design. To kameralna, ale bardzo urokliwa inwestycja – mówi Adam Horodecki, Regionalny Menedżer Forum Seating. 
Na trybunie przeważa model Abacus Bronze. – Krzesła są wykonane z barwionego w masie polipropylenu, co gwarantuje trwałość koloru, natomiast brak metalowych elementów sprawia, że są niezawodne w każdych warunkach atmosferycznych. To inwestycja na lata  – opowiada Adam Horodecki. – Ich ogromną zaletą jest także kompaktowość – siedziska są montowane na belce, dzięki czemu po złożeniu zajmują niewiele miejsca i pozwalają na swobodne przejście między rzędami – dodaje. Sektor VIP wyposażono w krzesła Abacus Gold, których siedzisko oraz oparcie umieszczono w pokrowcu ze skaju wypełnionego grubą warstwą pianki, aby zapewnić jeszcze większą wygodę. 
Projekt krzeseł Abacus powstał we współpracy z renomowanym studiem architektonicznym Arup. Jego autorka – Rebecca Stewart – otrzymała za niego nagrodę FX Award przyznawaną międzynarodowym talentom wzornictwa. Cała linia krzeseł jest odporna na różnego rodzaju zniszczenia mechaniczne, co zostało potwierdzone testami wytrzymałościowymi. 
 
 
Dla Termaliki Bruk-Bet Nieciecza wyprodukowaliśmy także fotele Sonata, które znajdują się na ławce rezerwowych, oraz stoliki dla prasy. Koordynowaliśmy także prace nad nową trybuną. Tak wyposażony stadion może służyć kibicom przez wiele lat. 
 
powrót